Форум г.Белополье

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум г.Белополье » Пообщаемся » Орендувати офіс


Орендувати офіс

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Мені доручили підібрати нове приміщення під офіс для нашої фірми. Треба поруч з метро, щоб співробітникам гарно добиратися, а ще щоб там були меблі мінімальні, світлий, просторий бо маємо 40 чоловік штату. Може порадите з чого почати пошук?

0

2

KozaAlisa написал(а):

Мені доручили підібрати нове приміщення під офіс для нашої фірми. Треба поруч з метро, щоб співробітникам гарно добиратися, а ще щоб там були меблі мінімальні, світлий, просторий бо маємо 40 чоловік штату. Може порадите з чого почати пошук?

Поруч з метро дійсно чудовий варіант для офісу, не у всіх є авто, і це зекономить час співробітників. Для 40 чоловік важливо мати достатньо місця, щоб усі зручно працювали, думаю що треба щось доволі просторе. Моєю першою порадою буде заглянути на сайт агентства нерухомості "Маяк" за посиланням https://mayak.kiev.ua/objects/deal-type … egion/4756 тут ви знайдете великий вибір комерційних приміщень для оренди, які можуть відповідати вашим вимогам. Якщо самостійно не вийде, ви звертаєтесь до них, і працівники агенції почнуть пошук саме під ваші потреби.

0


Вы здесь » Форум г.Белополье » Пообщаемся » Орендувати офіс


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz