Форум г.Белополье

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум г.Белополье » Здоровье, медицина » Чим сбивати температуру при ковіді?


Чим сбивати температуру при ковіді?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Привіт усім, хто зараз на форумі. Друзі, порадьте, будь ласка, як краще всього збивати температуру. Не знаю, ковід це у мене зараз або просто простуда, але температура щось ніяк не хоче спадати. Почуваю себе погано. А лікар сказав, що лікування симптоматичне.

0

2

А ковід та простуда схожі за симптомами. І температура що там, що там погано сбивається. І цен не тільки у вас. Ковід, простуда, грип - це все вірусні інфекції, а при вірусі температура дуже погано падає.

0

3

Дякую за відповідь. Чого мені лікар усе так не пояснив? Я зараз пью ацетилсаліцилову кислоту. Засіб начебто еффективний, але температура падає всього на декілька позначок. Я вже и термометр замінила - думала, що це щось с термометром.

0

4

Зараз дуже багато всяких різних препаратів від температури  https://apteka-ds.com.ua/catalog/prepar … emperatury  Але при коронавірусі чи інших вірусних інфекціях температуру краще всього збивати парацетамолом. Він, до речі, не таки токсичний, як ацетилсаліцилова кислота, не так агрессивно дії на шлунок.
І коштує парацетамол недорого. Наприклад, ось така пачка парацетамолу із десяти таблеток коштує всього 7, 6о. Дешевше вже, мабуть, нічого не знайдеш.
А для дітей є парацетамол у свічках. Так температура швидше падає. Можете і собі спробувати.

https://api-int.apteka-ds.com.ua/system/products/images/B4946DCD-24DA-11EB-97E3-0CC47AFF6138/medium/4820007357725.jpg

0

5

Разные бывают обстоятельства и не всегда симптомы могут наверняка сказать, что за вирус, поэтому не спешите лечить от коронавируса. Лучше пообщайтесь с педиатром, если нет своего - обратитесь сюда https://kinderklinik.ua/directions/vrach-na-dom/ . Прямо из детской клиники можно вызвать педиатра на дом для первичного осмотра и установления диагноза. Потом когда врач уже скажет - будете покупать лекарства.

0


Вы здесь » Форум г.Белополье » Здоровье, медицина » Чим сбивати температуру при ковіді?


Создать форум © iboard.ws Видеочат