Форум г.Белополье

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум г.Белополье » Объявления » Зарядні станції де краще купити?


Зарядні станції де краще купити?

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Доброго вечора всім! Хочу купити собі зарядну станцію, щоб якщо не буде електроенергії, можна було зарядити свої гаджети. Порадьте мені якісну зарядну станцію, та інтернет-магазин в якому її можна купити

0

2

Привіт! Я вже багато років працюю віддалено на дому, і коли стали вимикати часто електроенергію, для мене це став великий виклик. Але на щастя ситуацію врятувала зарядна станція, яку я собі вчасно купила, і не зважаючи ні на що, працюю.

0

3

Я не працюю віддалено, але хочеться, щоб всі гаджети завжди були підзарядженими. Скажи, будь ласка, яку саме зарядну станцію ти собі купував, та в якому інтернет-магазині?

0

4

Зараз вибір зарядних станцій дуже хороший, тому мені було з чого обирати. Купила я собі зарядну станцію EcoFlow https://allo.ua/ua/zarjadnye-stancii/pr … l-ecoflow/ в інтернет-магазині Алло. В даному магазині, я завжди купую всю необхідну техніку.
Два вхідні порти змінного струму AC дозволяють мені увімкнути до Anker 535 різні прилади побутового спектра: блендер, вентилятор, роутер, лептоп, лампу. Але в основному, я заряджаю ноутбук та смартфон. Доречі її можна замовити в декілька кліків, та отримати новою поштою.

0

5

У мене є досвід такої покупки.

0

6

kateryna написал(а):

Доброго вечора всім! Хочу купити собі зарядну станцію, щоб якщо не буде електроенергії, можна було зарядити свої гаджети. Порадьте мені якісну зарядну станцію, та інтернет-магазин в якому її можна купити

Зайдіть на сайт інтернет-магазину "Лодка5", там усі джерела живлення по низькій ціні, знижки у них зараз шикарні! Є можливість придбати якісний пристрій від надійного виробника, дуже вигідно. Не проґавте таку унікальну можливість!
https://lodka5.com.ua/image/cache/catalog/category/zar-stanc-category-200x200.webp

0


Вы здесь » Форум г.Белополье » Объявления » Зарядні станції де краще купити?


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz