Форум г.Белополье

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум г.Белополье » Здоровье, медицина » Чи можуть молоді дівчата користуватися тампонами?


Чи можуть молоді дівчата користуватися тампонами?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго дня. Питання до дівчат. Пробачте, але тема дещо делікатна. Скажіть, чи можуть молоді дівчата користуватися такими гігієнічними засобами, як тампони? Одні говорять одне, інші-інші. А я просто хочу влітку піти з друзями на річку, а не сидіти "у цей період" вдома, немов самітник...

0

2

А то ви самі не знаєте, можна чи ні... Якщо вам вже все можна - то й тампони можна. Ну, ви мене чудово розумієте. Навіщо такі питання ставити.
А взагалі, тампони - класна річ. У будь який період можеш дозволите собі гарно виглядати, а не вдягати паранжу.

0

3

Ну не знаю... не знаю... Я ось читала літературу, пишуть, що можна користуватися тампонами. Але мені як то лячно. Може, краще все ж таки дома посидіти.
Пробачте, що таку тему тут затіяла...

0

4

Eva написал(а):

Доброго дня. Питання до дівчат. Пробачте, але тема дещо делікатна. Скажіть, чи можуть молоді дівчата користуватися такими гігієнічними засобами, як тампони? Одні говорять одне, інші-інші. А я просто хочу влітку піти з друзями на річку, а не сидіти "у цей період" вдома, немов самітник...

Оце читаю та й дивуюся. Начебто вже не в печерах живемо, й не на мамонтах їздимо.
Дівчата, читати треба офіційну медичну літературу, а не дивитися відосики у тік-ток.
Якщо ви вивчите будову жіночої статевої системи, то зрозумієте, що навіть молоді незаймані дівчата можуть користуватися тампонами https://apteka-ds.com.ua/catalog/zasoby … ny/tampony До речі, є спеціальні тампони міні. Ось з них й починайте.
Треба жити нормальним повноцінним життям. Жінка - теж людина, як не дивно ))) .

https://content.apteka-ds.com.ua/images/medium/4015400075110.jpg

Отредактировано kateryna (2022-06-25 22:51:47)

0


Вы здесь » Форум г.Белополье » Здоровье, медицина » Чи можуть молоді дівчата користуватися тампонами?


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz