Форум г.Белополье

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум г.Белополье » Тупой флуд » Где есть советы про огород на балконе?


Где есть советы про огород на балконе?

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Привет друзья. Где можно найти советы, по ведению огорода на балконе? Заранее спасибо.

0

2

Как раз недавно читал вот эту статью https://balkonjournal.ru/category/rasteniia/ про огород на балконе. Мне тоже интересна эта затея, так как у меня нет своего дачного участка. И я не хочу заморачиваться с слишком большим огородом. Там довольно доходчиво все написано, так что можно легко справится.

0

3

Друзі, порадьте, де засоби захисту рослин недорого можна придбати?

0

4

Варто до інтернет-магазину «Гектар» звернутися. Засоби захисту рослин недорого саме тут продають. Та ще й можна навіть оптом купувати. Усе є в наявності у великій кількості. Якість дуже хороша. Також тут замовлення робимо. Жодних нарікань.

0

5

Нещодавно зіштовхнулась з проблемою поломки побутової техніки, але завдяки сервісному центру "Одеса-Ремонт" проблема вирішилась дуже швидко. Фахівці цього сервісного центру дуже якісно виконали свою роботу і ціна за їх послуги мене дуже порадувала. Отож,якщо і у вас будуть виникати якісь проблеми з побутовою технікою, раджу звернутись саме до них. Тим паче вони працюють по всій Україні.Звертайтеся в сервісний центр!

0

6

Пощастило тим, в кого є своя діляночка біля дому і там вже можна повноцінно висаджувати квіти

0

7

Арсений Нога написал(а):

Пощастило тим, в кого є своя діляночка біля дому і там вже можна повноцінно висаджувати квіти

А в мене все так і є)) Обожнюю поратись біля дому, стільки різних квітів вже встигла насадити!

0

8

ZaiYa написал(а):

А в мене все так і є)) Обожнюю поратись біля дому, стільки різних квітів вже встигла насадити!

Яка ви молодець, що вже все встигли зробити! А я от тільки планую купувати саджанці квітів https://sadosad.com.ua/category/kvity-i-travy/ . В мене біля будинку непогана територія є, яка так і просить зробити гарні квіткові насадження. Просто хочу все ретельно спланувати, щоб самі квіти між собою гармоніювали та гарно дивились. Саме тому мені і потрібно для цього трішки більше часу. Якщо все вийде - обов'язково похизуюсь гарними фото))

0


Вы здесь » Форум г.Белополье » Тупой флуд » Где есть советы про огород на балконе?


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz