Форум г.Белополье

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум г.Белополье » Пообщаемся » Де купити фільтр на воду в Сумах?


Де купити фільтр на воду в Сумах?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Може хто знає та мені допоможе - де можна купити в Сумах фільтр на воду?
Така проблема з цією питною водою це просто жах, не якісня тече з крана, дуже жорстка. Багато накиу є на посуду та чайниках, електричний кожен раз мою.

0

2

В нас теж вода не дуже добра, купляли привізну, а потім встановили систему обратного осмосу на питну воду. Зараз якістю води задоволени, води чиста, та смачна, прозора. Таку воду можна пити без кип'ятіння. А саме головне - не треба купувати привізну воду!

0

3

Підкажіть яку саме систему зворотного осмосу ви придбали.
Я так дивилася моделі є самі різні, ціни теж різні. Не хочу купувати аби що. Треба якісний фільтр щоб працював багато років.

0

4

Купували в Сумах ось тут https://ecosoft.ua/ua/sumu/ фільтр для води зворотного осмосу. А модель - Екософт Стандарт з мінералізатором, тим паче зараз у магазині акція дуже файна - знижка 15% на фільтри зворотного осмосу та потрійний фільтр Ecosoft Standard.
Ось подивиться: 6 ступенів очищення, включно зі збагаченням води мінералами, 8 літрів чистої води за годину, а ще це єдині українські фільтри, що пройшли сертифікацію в США. Такий фільтр просто встановити самому за годину-дві та користуватися їм роками. Але раджу ще катріджи взяти до нього. Їх треба бути міняти десь раз на пів року.
https://forumupload.ru/uploads/000a/f1/8d/87/t519633.png

Отредактировано Ударная труба (2021-06-25 18:45:36)

0


Вы здесь » Форум г.Белополье » Пообщаемся » Де купити фільтр на воду в Сумах?


Создать форум © iboard.ws Видеочат