Форум г.Белополье

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум г.Белополье » Пообщаемся » Де купити велике дзеркало у дерев'яній рамі?


Де купити велике дзеркало у дерев'яній рамі?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Дружина замовила собі на день народження велике дзеркало у дерев'яній рамі, каже, що зараз у всіх її подруг є такі. В місцевих магазинах нічого підходящого немає, є більш прості варіанти. Але ж хочеться вгодити з подарунком. Скажіть, де можна подивитися такі дзеркала?

0

2

Я живу у невеликому містечку, тому особливого асортименту дзеркал у нас немає. А якщо їхати у місто, прийдеться наймати таксі, щоб привести таке дзеркало. Тому я замовляла його в інтернеті і мені доставили на Нову пошту. Я також, як і ваша дружина, замовляла дзеркало в дерев'яній рамі, мені сподобався асортимент львівського магазину ЗERKALA. lviv. Адже зараз таке дзеркало має бути у кожної жінки, це таке нове віяння моди)

0

3

В принципі, і я можу замовити в інтернеті. Таким чином буде менше клопоту, а головне, не потрібно їздити ні по яких магазинах. адже я це дуже не люблю.

0


Вы здесь » Форум г.Белополье » Пообщаемся » Де купити велике дзеркало у дерев'яній рамі?


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz